Досягнення


Відомості
про досягнення обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти

За  активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток освіти, психологічної служби у системі освіти України, плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління та самовідданість, виявлену під час воєнних дій Грамотою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» нагороджено:

  • Подмазіна С. І., завідувача Центру;
  • Сироватко О.М, Бистрицьку Д.С., Лисак Г.Г. - методистів Центру (Наказ «Про нагородження працівників психологічної служби у системі освіти України Грамотою, Подякою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» № 33 від 29.06.2022 р. ).З нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України нагороджено Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України працівників обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти нашого інституту Сергія Івановича Подмазіна, доктора філософських наук, кандидата психологічних наук, доцента, завідувача центру, та Олену Миколаївну Сироватко, методиста  центру, за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України «Про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками» № 246-К від 11.06.2021 )

Щирі вітання нашим колегам, що брали активну участь у створенні та розбудові психологічної служби системи освіти Запорізької області.
    25 січня 2020 року виповнилося 25 років від дня заснування у 1995 р. обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти. З нагоди ювілею колектив Центру нагороджено Грамотами НАПН України та ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".

Медаллю Національної  академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» нагороджено  Подмазіна Сергія Івановича за вагомі досягнення у розвитку психологічної служби у системі освіти України та з нагоди 20-річчя створення Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи (постанова Президії  НАПН України № 1-2/11-305 18.10.2018)

    Почесною грамотою Національної  академії педагогічних наук України нагороджено  Сироватко Олену Миколаївну за вагомий особистий внесок у розвиток психологічної служби у системі освіти України, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя створення Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи (постанова Президії  НАПН України № 1-2/11-305 18.10.2018)


    Подяку Національної академії педагогічних наук України оголошено колективу обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти за високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію та методичне забезпечення допомоги постраждалим внаслідок окупації Криму та бойових дій на Сході України (Постанова Президії НАПН України  № 1–2/9-212 від 23.06.2016).

    У 2016 році Національною академією педагогічний наук України відзначено завідувача Центру Подмазіна Сергія Івановича Почесною грамотою та  Грамотою методиста Центру Сироватко Олену Миколаївну. Колективу обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти оголошено Подяку Національної академії педагогічний наук України.

З нагоди 25-річчя створення  психологічної служби системи освіти України у 2016 році Національна академія педагогічний наук України та Український науково-методичний  центр практичної психології  і соціальної роботи відзначив завідувача Центру Подмазіна Сергія Івановича  Грамотою за багаторічну сумлінну працю та наукові досягнення. Методисту Центру Сироватко Олені Миколаївні оголошено Подяку за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу.

Департаментом освіти і науки ЗОДА оголошено Подяки за поширення власного педагогічного досвіду та проведення Педагогічного інтенсиву в рамках Обласної виставки “Освіта Запорізького краю-2016” методистам Сироватко Олені Миколаївні та Макаренко Дарині Сергіївні.

У 2015 році Департаментом освіти і науки ЗОДА, ЗОІППО, видавництвом “Кругозір”, Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою оголошено Подяку методисту Центру Сироватко Олені Миколаївні за значний особистий внесок у розвиток книговидавничої діяльності України.


Немає коментарів:

Дописати коментар