Досягнення


Відомості
про досягнення обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти


У 2016 році Національною академією педагогічний наук України відзначено завідувача Центру Подмазіна Сергія Івановича Почесною грамотою та  Грамотою методиста Центру Сироватко Олену Миколаївну. Колективу обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти оголошено Подяку Національної академії педагогічний наук України.

З нагоди 25-річчя створення  психологічної служби системи освіти України у 2016 році Національна академія педагогічний наук України та Український науково-методичний  центр практичної психології  і соціальної роботи відзначив завідувача Центру Подмазіна Сергія Івановича  Грамотою за багаторічну сумлінну працю та наукові досягнення. Методисту Центру Сироватко Олені Миколаївні оголошено Подяку за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу.

Департаментом освіти і науки ЗОДА оголошено Подяки за поширення власного педагогічного досвіду та проведення Педагогічного інтенсиву в рамках Обласної виставки “Освіта Запорізького краю-2016” методистам Сироватко Олені Миколаївні та Макаренко Дарині Сергіївні.

У 2015 році Департаментом освіти і науки ЗОДА, ЗОІППО, видавництвом “Кругозір”, Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою оголошено Подяку методисту Центру Сироватко Олені Миколаївні за значний особистий внесок у розвиток книговидавничої діяльності України.






Комментариев нет:

Отправить комментарий