Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

 

Життя триває, а наше професійне життя вимагає підтримки та різних видів активностей, що допомагають розвиватися  в умовах війни. 

Міністерство освіти і науки України продовжує Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у 2022-2023 н.р.  у номінації «Профілактичні програми» 

Наказ МОН від 20.09.2022 № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

Лист МОН від 22.09.2022 № 1/11107-22  «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» 

Якщо у вас є можливість та бажання взяти участь у цьому конкурсі, запрошуємо до участі!

Надаємо інформацію про особливості проведення Конкурсу цього року. 

Нагадуємо, що авторська програма – це комплекс заходів, направлених на досягнення цілей навчання, виховання і розвитку, реалізація яких обмежена конкретними часовими рамками.

Авторська профілактична програма – це програма, спрямована на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці.

Якщо у вас є авторська профілактична програма, яка пройшла вже апробацію в закладі освіти, в якому ви працюєте, перевірте її на відповідність основних вимог до авторської програми, а саме:    

1. Теоретичні основи програми (на вирішення якої проблеми спрямовано).

2. Науково-методичне обґрунтування програми: зазначення актуальності, мети, завдання, кількість учасників, а також на яку аудиторію розрахована, на кого спрямована авторська робота, хто має її впроваджувати.

3. Структура та зміст програми (дидактичні розділи, модулі, перелік та опис заходів тощо залежно від номінації).

4. Опис використаних методик і технологій, програмних вправ із зазначенням джерел.

5. Перелік необхідних матеріалів та обладнання для реалізації програми.

6. Строки та етапи реалізації програми.

7. Очікувані результати.

Заповніть заявку на участь завантаживши програму та анотацію й відгук до неї у формі для реєстрації та проведіть  самооцінювання власної програми за визначеними критеріями (додаток 1

Позначені матеріали (програму, анотацію, відгук керівника закладу освіти) очікуємо до 30 грудня 2022р. на ел. адресу  обласного науково-методичного Центру психології та соціології освіти email: zaporizja08@ukr.net


 

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

Мета конкурсу - виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Завдання конкурсу:

  • створення освітнього простору, який об’єднує працівників психологічної служби для акумуляції сучасних інноваційних педагогічних технологій, обміну досвідом;
  • пошук та підтримка творчих працівників психологічної служби, сприяння впровадженню їх методичних інновацій;
  • удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення;
  • узагальнення досвіду практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти щодо розробки та реалізації авторських програм; оновлення та поповнення інформаційної бази професійного інструментарію фахівців психологічної служби у системі освіти України.
Нормативно-правова база конкурсу

Немає коментарів:

Дописати коментар